HARMONOGRAM ZAJĘĆ

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ RODZAJ
ZAAWANSOWANIA
GRUPA WIEKOWA INSTRUKTOR
PONIEDZIAŁEK 13:15 – 13:45 ZAJĘCIA WOKALNE zajęcia indywidualne Marta Kopeć
13:45 – 14:15
14:15 – 14:45
14:45 – 15:15
15:15 – 15:45
15:45 – 16:15
16:15 – 16:45
16:45 – 17:15
17:15 – 17:45
17:45 – 18:15
18:15 – 18:45
15:00 – 16:00 AKROBATYKA (ZAWIESZONE) gr. początkująca 4 – 6
16:00 – 17:30 gr. zaawansowana 7 – 12
15:00 – 16:00 SZACHY zajęcia indywidualne Roman Wąsik
16:00 – 17:00
17:00 – 18:00
18:00 – 19:00
19:00 – 20:00
20:00 – 21:00
WTOREK
14:30 – 16:30 PLASTYKA (ZAWIESZONE) 8 – 10
Aleksandra Zimny
16:30 – 17:30 PLASTYKA 4 – 5
17:30 – 19:30 ZAJĘCIA RZEŹBIARSKIE (ZAWIESZONE) 7 – 12
17:00 –  18:00 TANIEC NOWOCZESNY KLAPS GRUPA D 4 – 6
Agnieszka Wojnarska-Koń
17:00 – 18:30 TANIEC NOWOCZESNY KLAPS GRUPA C
(ZAWIESZONE)
7 – 12
18:00 – 19:30 TANIEC NOWOCZESNY KLAPS GRUPA B
PRZYGOTOWAWCZA
7 – 12
20:30 – 21:30 AEROBIK (ZAWIESZONE) 18+
ŚRODA 14:00 – 14:45 NAUKA GRY NA GITARZE KLASYCZNEJ grupa zaawansowana 7 – 12 Krzysztof Ziemiński
14:45 – 15:15 zajęcia indywidualne
15:15 – 15:45 grupa zaawansowana 7 – 12
15:45 – 16:15
16:15 – 17:00 zajęcia indywidualne
17:00 – 17:30
17:30 – 18:00 grupa zaawansowana 7 – 12
13:30 – 14:00  NAUKA GRY NA PIANINIE zajęcia indywidualne Jacek Bacher
14:00 – 14:30
14:30 – 15:00
15:00 – 15:30
15:30 – 16:00 
16:00 – 16:30
16:30 – 17:00
17:00 – 17:30
17:30 – 18:00
16:00 – 16:45 RYTMIKA (ZAWIESZONE) 4 – 5
Aleksandra Blicharczyk
17:00 – 18:30 TANIEC NOWOCZESNY KLAPS GRUPA REPREZENTACYJNA – KLASYKA TAŃCA  – 12+ Agnieszka Wojnarska-Koń
18:30 – 20:30 TANIEC NOWOCZESNY KLAPS GRUPA REPREZENTACYJNA
CZWARTEK
17:00 – 18:00 TANIEC NOWOCZESNY KLAPS GRUPA D 4 – 6
Agnieszka Wojnarska-Koń
17:00 – 18:30 TANIEC NOWOCZESNY KLAPS GRUPA C
(ZAWIESZONE)
7 – 12
18:00 – 19:30 TANIEC NOWOCZESNY KLAPS GRUPA B
PRZYGOTOWAWCZA
7 – 12
20:30 – 21:30 AEROBIK (ZAWIESZONE) 18+
PIĄTEK 16:00 – 17:00 SZACHY grupa początkująca 7 – 17
Justyna Wąsik
17:00 – 18:00 grupa zaawansowana
16:00 – 17:30 TANIEC NOWOCZESNY KLAPS GRUPA REPREZENTACYJNA – AKROBATYKA 12+ Iga Klesyk
17:30 – 19:30 TANIEC NOWOCZESNY KLAPS GRUPA REPREZENTACYJNA 12+ Agnieszka Wojnarska-Koń