HARMONOGRAM ZAJĘĆ

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ RODZAJ
ZAAWANSOWANIA
GRUPA WIEKOWA INSTRUKTOR
PONIEDZIAŁEK 17:00 – 18:00 STUDIO ACTIVE
gimnastyka kręgosłupa
18+ Jowita Koś-Majchrowska
17:30 – 18:00 PRACOWNIA MUZYCZNA
zajęcia wokalne
zajęcia indywidualne Oliwia Czubocha
18:00 – 18:30
18:30 – 19:00
19:00 – 19:30
19:30 – 20:00
WTOREK
14:30 – 16:30 PRACOWNIA FORM PLASTYCZNYCH

8 – 10 Aleksandra Zimny
16:30 – 17:30 4 – 7
17:30 – 19:30 PRACOWNIA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO 7 – 12
14:45 – 15:45 SZACHY zajęcia indywidualne Roman Wąsik
15:00 – 15:30 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: pianino
zajęcia indywidualne

Marcin Kasprzyk
15:30 – 16:00
16:00 – 16:30
16:30 – 17:00
17:00 – 17:30
17:30 – 18:00
18:00 – 18:30
18:30 – 19:00
19:00 – 19:30
16:15 –  17:15 STUDIO TAŃCA
taniec nowoczesny – “Klaps gr. D”

4 – 6
Agnieszka Wojnarska-Koń
17:15 –  18:45 STUDIO TAŃCA
taniec nowoczesny – “Klaps gr. C”
7 – 12
18:45 – 20:15 STUDIO TAŃCA
taniec nowoczesny – “Klaps gr. B”
grupa przygotowawcza 7 – 12
20:30 – 21:30 STUDIO ACTIVE
aerobik
18+ Jowita Koś-Majchrowska
ŚRODA 13:00 – 13:30 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: pianino
zajęcia indywidualne

Marcin Kasprzyk
13:30 – 14:00
14:00 – 14:30
14:30 – 15:00
15:00 – 15:30
15:30 – 16:00
16:00 – 16:30
16:30 – 17:00
17:00 – 17:30
17:30 – 18:00
14:00 – 14:30 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: gitara
zajęcia indywidualne Krzysztof Ziemiński
14:30 – 15:00
15:00 – 15:30
15:30 – 16:00 
16:00 – 16:30
16:30 – 17:00
17:00 – 17:30
17:30 – 18:00
16:00 – 17:00 PRACOWNIA JĘZYKOWA
angielski
grupa początkująca
4 – 6 Małgorzata Luchowska-Bembnista
17:00 – 18:00 7 – 8
18:00 – 19:00 9 – 10
19:00 – 20:00 grupa średnio zaawansowana 11 – 13
16:45 – 17:45 SZACHY zajęcia indywidualne Roman Wąsik
17:30 – 19:30 STUDIO TAŃCA
taniec nowoczesny – “Klaps A – gr. reprezentacyjna”
 choreografia 12+ Agnieszka Wojnarska-Koń
CZWARTEK
11:00 – 12:00 STUDIO ACTIVE
gimnastyka kręgosłupa
18+ Jowita Koś-Majchrowska
15:00 – 16:00 SZACHY
grupa początkująca 4 – 6 Justyna Wąsik
16:00 – 17:00 grupa średnio zaawansowana 7 – 17
17:00 – 18:00
18:00 – 19:00 grupa początkująca
19:00 – 20:00 grupa średnio zaawansowana
16:00 – 17:00 PRACOWNIA FORM PLASTYCZNYCH

4 – 6
Aleksandra Zimny
17:00 – 18:00
16:15 – 17:15 STUDIO TAŃCA
taniec nowoczesny – “Klaps gr. D”

4 – 6 Agnieszka Wojnarska-Koń
17:15 – 18:45 STUDIO TAŃCA
taniec nowoczesny – “Klaps gr. C”
7 – 12
18:45 – 20:15 STUDIO TAŃCA
taniec nowoczesny – “Klaps gr. B”
grupa przygotowawcza
20:30 – 21:30 STUDIO ACTIVE
aerobik
18+ Jowita Koś-Majchrowska
PIĄTEK
14:45 – 15:15 PRACOWNIA MUZYCZNA
zajęcia wokalne
zajęcia indywidualne

Oliwia Czubocha
15:15 – 15:45
15:45 – 16:15
16:15 – 16:45
16:45 – 17:15
17:15 – 17:45
17:45 – 18:15
15:15 – 16:15 SZACHY zajęcia indywidualne

Roman Wąsik
16:15 – 17:15
17:30 – 21:30 ROZGRYWKI SZACHOWE