4 WRZEŚNIA 2022 – KONCERT DUETU KOBIAŁKA & MAJEWSKI W RAMACH “SPOTKAŃ MUZYCZNYCH NA OSIEDLU KOTULI”

Koncert Kobiałka & Majewski to muzyczna podróż po największych przebojach światowej muzyki rozrywkowej w akustycznych i niepowtarzalnych aranżacjach duetu rzeszowskich artystów Dominiki Kobiałki i Dariusza Majewskiego. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 4 września 2022 roku o godzinie 18:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Nowosądeckiej w Rzeszowie. Wstęp wolny!

Dominika Kobiałka śpiewa od pierwszych miesięcy swojego życia, swobodnie bawi się barwami głosu, wykonuje utwory w wielu językach i gatunkach muzycznych. Od lat aktywnie działa w kilku zespołach autorskich i coverowych. Ma za sobą setki koncertów w kraju i za granicą. Na swoim koncie ma wiele nagród, oraz gościnnych nagrań z różnymi artystami. Płyta jej zespołu Tension Zero promowana była podczas międzynarodowej trasy koncertowej, została ogłoszona płytą roku w plebiscycie „Werbel 2017” i zbiera świetne recenzje. Dominika ma na koncie także nagrodę Superscyzoryk 2016 w kategorii solista, w 2017 r. zajęła drugie miejsce w konkursie na interpretację piosenek Wojciecha Młynarskiego podczas Dino Top Festiwalu. Szerszej publiczności Dominika jest znana z udziału w 4. Edycji The Voice of Poland gdzie dotarła do ćwierćfinału. Wielokrotnie występowała później u boku Marka Piekarczyka na koncertach w całym kraju.

Dariusz Majewski rocznik`87 rodowity Lubaczowianin. Samouk. Przygodę z gitarą zaczął w wieku siedmiu lat, na pierwszej gitarze którą dostał o wujka. Uczestnik wielu warsztatów gitarowych m. in. z J. Królikiem, M. Radulim, M. Napiórkowskim, W. Hoffmanem, T. Andrzejewskim. Były student Edukacji Muzycznej w Rzeszowie gdzie obecnie mieszka. Od wielu lat związany z rzeszowską (i nie tylko) sceną muzyczną.

Wydarzenie jest finansowane ze środków Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2022 w ramach zadania „Spotkania muzyczne na osiedlu Kotuli”.

Archiwa